BİZ KİMİZ ?

HAKKIMIZDA

Alanında kendisini geliştirmiş ve uzmanlaşmış kadrosundan oluşan İlk Adım Menajerlik ;  dizi, sinema, reklam projelerine en iyi şekilde imzasını atmıştır ve cast, model , dizi, sinema, reklam ve oyuncu ajansı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. 

İlk Adım Menajerliğe başvuran kişileri profesyonel kadromuzla özenle seçmekle beraber oyuncu İlk Adım Menajerlik bu sektörle ilgili eğitimler vererek onları bu sektörün en iyileriyle buluşturmaktayız. İlk Adım Menajerliğe başvuran kişilerden seçilenleri  ilk olarak fotograf çekimine yönlendirerek web sitemizde yayınlamaktayız. Yayınlanan fotograflar sayesinde yapım şirketlerinin istediği model de oyuncu tercih etmelerine olanak sağlıyoruz. Yani oyuncu ile yapım şirketlerinin buluşmasına aracılık yapmaktayız.

Defile, moda çekimi, dizi, film, ekspozisyon ve sinema faaliyetleriyle beraber reklam, tanıtım alanlarında çalışmalara yön veren İlk Adım Menajerlik etrafında bulundurduğu uzman, tecrübeli ve alanıyla bütünleşmiş kadrosu ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

VİZYONUMUZ & MİSYONU

Değişmeyen tek şey değişimdir mantığından asla uzaklaşmayan ekibimiz ilk günkü heyecanını da asla kaybetmemiştir. Amacımız Geniş cast kadromuz ve yaratıcı ekibimiz ile üyelerimizi yönlendirebilmek, istek ve ihtiyaçlarına gün ve saat farkı göstermeksizin cevap verebilmek ve sektörde kalıcı bir marka haline gelmektir.

Günümüzde sadece cast ajansı değil, her türlü organizasyon, tanıtım, modellik ve mankenlik gibi pek çok faaliyetleri gerçekleştirme yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.

Ajansımız dizi, sinema, reklam, klip, fuar organizasyonları ve prodüksiyon hizmetleri sağlamaktadır.

Zamanımızın tümünü sektörümüze hizmet vermenin yanı sıra, yeteneklerimizi geliştirmek ve gün geçtikçe daha iyi projelerde hep birlikte çalışmak için harcıyoruz.